Datum Tijd Thuis Uit Ref 1 Ref 2 Jury 1 Jury 2 Jury 3
3 Maart 12:30 M14-1 Almonte Bond Bond Ouders Ouders Ouders
3 Maart 15:00 Heren 1 Almere Pioneers Bond Bond J Laarman A Laarman M Haarsma
9 Maart 14:00 Heren 4 K.T.C. V Kropf R Appels R Boadi M Dekker
9 Maart 14:00 U12-1 Mapleleaves T de Vlucht M Indjic Ouders Ouders
9 Maart 16:00 Heren 2 D.E.D. Bond Bond A Mensah D Vandewynckel D Ristovski
9 Maart 16:00 Heren 3 Volendam Bond Bond E Baars W Goncalves Sobral L vd Velde
10 Maart 15:00 U14-1 Woodpeckers Bond Bond Ouders Ouders Ouders
10 Maart 15:00 U12-2 Monks J Ottens J Koorenhof Ouders Ouders
10 Maart 17:00 U22-2 Blue Stars I James M Geukes Foppen R Berkhout H Perlee
10 Maart 17:00 U14-2 L.C. Players J Houten P Candiff Ouders Ouders
15 Maart 21:00 U21 New Heroes Bond Bond I Nieuwenhuizen O vd Velde H vd Velde
16 Maart 12:00 U14-2 L.C. Players J Hartman Ouders Ouders
16 Maart 12:00 U12-2 VBC Akrides I Bourjouane Ouders Ouders
16 Maart 14:00 U22-1 MBCA Bond Bond J Laarman T Draak
16 Maart 14:00 U12-1 VBC Akrides S van Weerdenburg S Wesseling Ouders Ouders
16 Maart 16:00 Dames 2 Onze Gezellen J(oost) Illy J Levels N Post V Geukes Foppen
16 Maart 16:00 U16-2 AMVJ M Jovanovic M Pinas T Berkhout D van Dijk
16 Maart 18:00 Dames 1 Wiringherlant J Vos T Draak Z Mirkovic C Komac
16 Maart 18:00 U18-2 SV Christofoor N van Zoolingen R Driessen O Klomp S Boesveld
16 Maart 20:00 Heren 5 MBCA B Kropf K Koldzic M Tijsterman E Aishwarya
17 Maart 11:30 U18-1 BAL Bond Bond A Mulder M Nauta J Meijnaar
17 Maart 13:30 U16-1 Landslake Lions Bond Bond B Tetik J Abrams T Dalderup
17 Maart 16:00 Heren 1 Punch Bond Bond S Blom D Vermeulen L Slond
23 Maart 10:00 U12-3 Onze Gezellen Joep Hartman Ouders Ouders
23 Maart 12:00 U14-1 CobraNova Bond Bond Ouders Ouders Ouders
23 Maart 12:00 U14-2 Blue Stars R Smid Ouders Ouders
23 Maart 14:00 Heren 3 Early Bird Bond Bond T Okeke E Kocadag J Koorenhof
23 Maart 14:00 Dames 1 U.S. P van Blaricon W Post N Willemse T Berkhout
23 Maart 16:00 U22-2 Landslake Lions A Cammardella M Dekker R Kogeldans R Boadi
30 Maart 15:00 Dames 1 The Lions L vd Velde T Hamel R Berkhout C Kahraman Omer
30 Maart 15:00 U12-1 Den Helder M de Haan Ouders Ouders
30 Maart 17:00 Heren 4 Windmills M Conrad M Beishuizen E Mensah P Rutgers
30 Maart 17:00 U16-2 MBCA D van Dijk T Berkhout S Spaans A de Zwart
30 Maart 19:00 U22-1 Landslake Lions Bond Bond M el Mouzaine H Perlee T Breedveld
30 Maart 19:00 U18-2 Early Bird M Roodenburg J(eroen) Illy D Lot S Margerita
31 Maart 13:30 U16-1 TBG Dragons Bond Bond A Gosto N Vreugdenhil J Pinnock
31 Maart 16:00 U18-1 New Heroes Bond Bond D Autar M Willemse C Jacobs
5 April 21:00 U21 BAL Bond Bond V Alkema M Hagens A Landbrug
6 April 12:00 U14-1 Binnenland Bond Bond Ouders Ouders Ouders
6 April 14:00 U14-2 Aalsmeer M Driessen P Candiff Ouders Ouders
6 April 14:00 U12-2 Aalsmeer T Bak R Appels Ouders Ouders
6 April 16:00 Heren 2 Grasshoppers Bond Bond M Tijsterman A Cammardella R Smid
6 April 16:00 Heren 5 Early Bird M Jovanovic R Kogeldans N Post E Aishwarya
6 April 18:00 Heren 3 MBCA Bond Bond N Jurgens O Candiff S Austin
6 April 18:00 Dames 1 BV Aalsmeer J Snel W Post T vd Velde R Driessen
6 April 21:00 Heren 1 Groene Uilen Bond Bond O vd Velde I Nieuwenhuizen T Draak
13 April 10:00 U12-3 BV Noordkop Joep Hartman Ouders Ouders
13 April 12:00 U22-1 MBCA Bond Bond Q Beishuizen S Lobles L Divkovic
13 April 12:00 U12-1 Derba N Willemse E Kocadag Ouders Ouders
13 April 14:00 Heren 5 MBCA P Komproe J Looij Y Haveman B Bucher
13 April 14:00 U22-3 BV Aalsmeer E Muslic T Slond M Mazur T vd Wijk
13 April 16:00 Heren 4 APOLLO P van Blaricon N van Zoolingen J Gibbs T Okeke
13 April 16:00 Dames 2 Wiringherlant R Vlaanderen W Goud M Pinas J Ottens
13 April 16:00 U18-1 APOLLO Bond Bond M Conrad M Haarsma S Blom