Hieronder vind je een uitgebreid overzicht van het huidige bestuur en alle personen die daar deel van uitmaken.

Daaronder vind je de verschillende coördinatoren en alle commissies met bijbehorende namen en e-mailadressen.

DAGELIJKS BESTUUR  
VoorzitterPeter Haarmsvoorzitter@harlemlakers.nl
SecretarisFrancois Tabaksecretaris@harlemlakers.nl
PenningmeesterJordy Laarmanpenningmeester@harlemlakers.nl
Algemeen BestuurslidTobias Draaktobiasdraak@live.nl
Algemeen BestuurslidAnya Vonkledenadministratie@harlemlakers.nl
Algemeen BestuurslidNils van Zoolingenws@harlemlakers.nl
Technische ZakenRené Vlaanderentc@harlemlakers.nl
COÖRDINATOREN
LedenadministratieAnya Vonkledenadministratie@harlemlakers.nl
WedstrijdsecretarisNils van Zoolingenws@harlemlakers.nl
FTS TakenNils van Zoolingenws@harlemlakers.nl
Veilig SportklimaatPeter Haarmsvoorzitter@harlemlakers.nl
Werving jeugdFrancois Tabaksecretaris@harlemlakers.nl
ZaalhuurFrancois Tabaksecretaris@harlemlakers.nl
MerchandiseTobias Draakkledinglijn@harlemlakers.nl
Basketball 's CoolFrancois Tabaksecretaris@harlemlakers.nl
SCHEIDSRECHTER ZAKEN
VoorzitterNils van Zoolingenscheidsrechterzaken@harlemlakers.nl
Algemeen lidTobias Draakscheidsrechterzaken@harlemlakers.nl
Algemeen lidJordy Laarmanscheidsrechterzaken@harlemlakers.nl
Algemeen lidNiek Heeringscheidsrechterzaken@harlemlakers.nl
TECHNISCHE ZAKEN
TopsportRené Vlaanderentc@harlemlakers.nl
Breedte SportPeter Haarmsvoorzitter@harlemlakers.nl
Jongste JeugdFrancois Tabakcommunicatie@harlemlakers.nl
COMMUNICATIE
WebsiteGideon van der Hijdenwebmaster@harlemlakers.nl
Social MediaGideon van der Hijdenwebmaster@harlemlakers.nl
NieuwsbriefFrancois Tabakcommunicatie@harlemlakers.nl
SPONSORING
Sponsor ZakenRené Vlaanderenrene@houseofsports.nl
Club van 100Vacant
Grote Club ActieVacant
EVENEMENTEN
Kerst CampGideon van der Hijdengideonvdhijden@gmail.com
Mini Mix ToernooiJordy Laarmanpenningmeester@harlemlakers.nl
Toernooien en ClinicsVacant
VERTROUWENS PERSONEN
VertouwenspersoonJacqueline Meijer jaqueline.meijer@harlemlakers.nl
VertrouwenspersoonYoussef Bourjouaneyoussef.bourjouane@harlemlakers.nl
KAS COMMISSIE
LidGijs Haarsma
LidWim Nieuwenhuizenwim3223@gmail.com