Hieronder vind je een uitgebreid overzicht van het huidige bestuur en alle personen die daar deel van uitmaken.

Daaronder vind je de verschillende coördinatoren en alle commissies met bijbehorende namen en e-mailadressen.

DAGELIJKS BESTUUR  
VoorzitterPeter Haarmsvoorzitter@harlemlakers.nl
Vice VoorzitterMichael Laarmanm.laarman@quicknet.nl
PenningmeesterJordy Laarmanpenningmeester@harlemlakers.nl
SecretarisTobias Draaksecretaris@harlemlakers.nl
Algemeen BestuurslidFrancois Taak
COÖRDINATOREN
LedenadministratieAnya Vonkledenadministratie@harlemlakers.nl
WedstrijdsecretarisTobias Draakws@harlemlakers.nl
WedstrijdsecretarisMichael Laarmanws@harlemlakers.nl
FTS TakenTobias Draakscheidsrechterzaken@harlemlakers.nl
Veilig SportklimaatPeter Haarmsvoorzitter@harlemlakers.nl
ZaalhuurBrord Brugmanbbrugman@calandlyceum.nl
ZaalhuurFrancois Tabaksecretaris@harlemlakers.nl
MerchandiseTobias Draakkledinglijn@harlemlakers.nl
Basketball 's CoolMichael Hoffmanmichael.hoffman@basketballscoolamsterdam.nl
SCHEIDSRECHTER ZAKEN
Algemeen LidTobias Draakscheidsrechterzaken@harlemlakers.nl
Algemeen lidJordy Laarmanscheidsrechterzaken@harlemlakers.nl
Algemeen lidNiek Heeringscheidsrechterzaken@harlemlakers.nl
TECHNISCHE ZAKEN
Jeugd t/m U18Brord Brugmantc@harlemlakers.nl
Jeugd t/m U18 & Topsport seniorenBas Broersetc@harlemlakers.nl
Jeugd t/m U18 & Topsport seniorenMassoud Bourjouanetc@harlemlakers.nl
COMMUNICATIE
WebsiteGideon van der Hijdenwebmaster@harlemlakers.nl
Social MediaGideon van der Hijdenwebmaster@harlemlakers.nl
NieuwsbriefFrancois Tabakcommunicatie@harlemlakers.nl
SPONSORING
Sponsor ZakenVacant
EVENEMENTEN
Kerst CampGideon van der Hijdengideonvdhijden@gmail.com
Mini Mix ToernooiTobias Draaksecretaris@harlemlakers.nl
VERTROUWENS PERSONEN
VertouwenspersoonJacqueline Meijerjaqueline.meijer@harlemlakers.nl
VertrouwenspersoonYoussef Bourjouaneyoussef.bourjouane@harlemlakers.nl
KAS COMMISSIE
LidWytse Goud
LidMartien Roodenburg