Het missen van fluit en of jureer taken en het niet regelen van een vervanger kan leiden tot boetes en schorsingen. Zoek op uw achternaam in de searchbox…

Op telefoon? Klik dan hier!

         
DatumTijdThuisUitScheids 1Scheids 2Tafel 1Tafel 2Tafel 3
2 Nov.21:00U21TBG Dragons M21 1I JamesJ Pinnock
3 Nov.10:00U14-2MBCA X14 3J HartmanOudersOuders
3 Nov.12:00U22-1BV Hoofddorp M22 1T vd VeldeJ LaarmanO vd Velde
3 Nov.12:00Dames 2DIOS VSE 1T OkekeJ OttensM TijstermanN Post
3 Nov.14:00Heren 5Old Birds MSE 1S WesselingM de Bock M JovanovicM Pinas
3 Nov.14:00U 22-2Windmills M20 1T vd Wijk J VosY HavemanS van Weerdenburg
3 Nov.16:00Dames 1Alkm.Guardians VSE 2W PostP van BlariconJ MeijnaarA Mulder
3 Nov.16:00U18-2MBCA M18 2N van ZoolingenJ SnelM NautaA Mensah
3 Nov.13:30U16-1Donar M16 1A LandbrugJ KakhoukV Alkema
3 Nov.16:00Heren 1BV Groningen MSE 1I NieuwenhuizenD BourjouaneT Slond
4 Nov.16:00U18-1ZZ Leiden M18 1S BlomS TabakD Vermeulen
6 Nov.19:30Dames 2U.S. VSE 5N van ZoolingenR DriessenL van der VeldeE Baars
10 Nov.15:00U14-1Almonte M14 1OudersOudersOuders
10 Nov.15:00Heren 4U.S. MSE 6R AppelsP CandiffS MargeritaH Perlee
10 Nov.17:00Heren 2Lokomotief MSE 2J LooijM de HaanW Goncalves Sobral
10 Nov.17:00U16-2D.W.V. M16 1 (VR)J IllyT HamelB TetikM Geukes Foppen
20 Nov.19:30Dames 2BV Aalsmeer VSE 1P van BlariconW PostL van der VeldeW Goud
23 Nov.21:00U21Orange Lions A. M21 1A LaarmanB BroerseJ Laarman
24 Nov.10:00U12-1Landslake Lions X12 2J KoorenhofN WillemseOudersOuders
24 Nov.10:00U16-2De Hoppers M16 1M WesterveldJ GibbsZ BoujalebM Pinas
24 Nov.12:00U14-2BC APOLLO X14 2B KropfK KoldzicOudersOuders
24 Nov.12:00U22-2Mapleleaves M20 1S SpaansE MensahO KlompF Onem
24 Nov.14:00Heren 4De Hoppers MSE 2W GoudR DriessenB BucherM Mazur
24 Nov.14:00U18-2Mapleleaves M18 1 (VR)J SnelM DapaahS WesselingY Haveman
24 Nov.16:00Heren 5A.P.G.S. MSE 1M RoodenburgP KomproeQ BeishuizenA Gosto
24 Nov.16:00Dames 2BC APOLLO VSE 3L DivkovicE MuslicJ AbramsS Lobles
24 Nov.18:30U18-1UBALL M18 1O CandiffH vd VeldeS Austin
24 Nov.21:00Heren 1Dreamfields D. MSE 1T DalderupT SlondN Vreugdenhil
25 Nov.15:00U22-1Beverwijk M22 1J LaarmanT Draak
25 Nov.16:00U16-1UBALL M16 1S BlomS TabakD Vermeulen
30 Nov.21:00U21Dutch Windmills M21 1W GoudR VandewynckelN van Zoolingen
1 Dec.14:00U14-1Blauw-Wit M14 1OudersOudersOuders
1 Dec.14:00Heren 3U.S. MSE 2V Geukes FoppenM TijstermanM Indjic
1 Dec.16:00Heren 2Blue Stars MSE 1R KogeldansR BoadiA Cammardella
1 Dec.16:00Dames 1BV Amsterdam VSE 4R BroersY AandewielM Jovanovic
1 Dec.21:00Heren 1Almere Pioneers MSE 1M HaarsmaA LaarmanT Draak
8 Dec.10:00U12-1Mapleleaves X12 2 (VR)J HartmanOudersOuders
8 Dec.10:00U18-2BC APOLLO M18 3J GibbsT OkekeR BerkhoutC Kahraman-Omer
8 Dec.12:00U22-2Onze Gezellen M20 1M BeishuizenJ IllyT BerkhoutB Kropf
8 Dec.12:00U16-2Windmills M16 1D van DijkK KoldzicP RutgersA de Zwart
8 Dec.14:00U22-1Beverwijk M22 1J OttensT van der WijkB Bucher
8 Dec.14:00Heren 4The Lions MSE 1M WesterveldM de BockJ VosS van Weerdenburg
8 Dec.16:00Dames 2Alkm.Guardians VSE 2T HamelM de HaanA MensahD Autar
9 Dec.13:45U16-1Lokomotief M16 1I JamesA GostoJ Pinnock
9 Dec.16:00U18-1Crackerjacks M18 1M WillemseJ MeijnaarC Jacobs
14 Dec.21:00U21ZZ Leiden M21 1W GoudR VandewynckelN van Zoolingen
15 Dec.10:00U14-1Marathon M14 1OudersOudersOuders
15 Dec.10:00U14-2Alkm.Guardians X14 1J HartmanOudersOuders
15 Dec.12:00U22-1BV Arrows M22 1J HoutenC GudenM Milosevic
15 Dec.12:00Heren 5BV Aalsmeer MSE 3T BakR AppelsN PostO vd Velde
15 Dec.14:00Heren 2CobraNova MSE 2R BroersY AandewielR Boadi
15 Dec.14:00Dames 1K.T.C. VSE 1S BrandsJ LevelsR KogeldansA Cammardella
15 Dec.16:00Heren 3The Challengers MSE 1R vd LaanD VandewynckelD Ristovski
15 Dec.13:30U16-1Landstede M16 1L SlondI BourjouaneN Jurgens
15 Dec.16:00Heren 1CobraNova MSE 1O vd VeldeT Draak T vd Velde