Het missen van fluit en of jureer taken en het niet regelen van een vervanger kan leiden tot boetes en schorsingen.

Op telefoon? Klik dan hier!

DatumTijdThuisUitRef 1Ref 2 Jury 1Jury 2Jury 3
3 Maart12:30M14-1Almonte BondBondOudersOudersOuders
3 Maart15:00Heren 1 Almere Pioneers BondBondJ LaarmanA LaarmanM Haarsma
9 Maart14:00Heren 4K.T.C. V KropfR AppelsR BoadiM Dekker
9 Maart14:00U12-1MapleleavesT de VluchtM IndjicOudersOuders
9 Maart16:00Heren 2D.E.D.BondBondA MensahD VandewynckelD Ristovski
9 Maart16:00Heren 3VolendamBondBondE BaarsW Goncalves SobralL vd Velde
10 Maart15:00U14-1WoodpeckersBondBondOudersOudersOuders
10 Maart15:00U12-2Monks J OttensJ KoorenhofOudersOuders
10 Maart17:00U22-2Blue StarsI JamesM Geukes FoppenR Berkhout H Perlee
10 Maart17:00U14-2L.C. Players J HoutenP CandiffOudersOuders
15 Maart21:00U21New Heroes BondBondI NieuwenhuizenO vd VeldeH vd Velde
16 Maart12:00U14-2L.C. PlayersJ HartmanOudersOuders
16 Maart12:00U12-2VBC Akrides I BourjouaneOudersOuders
16 Maart14:00U22-1MBCA BondBondJ LaarmanT Draak
16 Maart14:00U12-1VBC AkridesS van WeerdenburgS WesselingOudersOuders
16 Maart16:00Dames 2Onze GezellenJ(oost) IllyJ LevelsN PostV Geukes Foppen
16 Maart16:00U16-2AMVJM JovanovicM PinasT BerkhoutD van Dijk
16 Maart18:00Dames 1Wiringherlant J VosT DraakZ MirkovicC Komac
16 Maart18:00U18-2SV ChristofoorN van ZoolingenR DriessenO KlompS Boesveld
16 Maart20:00Heren 5MBCA B KropfK KoldzicM TijstermanE Aishwarya
17 Maart11:30U18-1BALBondBondA MulderM NautaJ Meijnaar
17 Maart13:30U16-1Landslake LionsBondBondB TetikJ AbramsT Dalderup
17 Maart16:00Heren 1Punch BondBondS BlomD VermeulenL Slond
23 Maart10:00U12-3Onze GezellenJoep HartmanOudersOuders
23 Maart12:00U14-1CobraNovaBondBondOudersOudersOuders
23 Maart12:00U14-2 Blue Stars R SmidOudersOuders
23 Maart14:00Heren 3Early BirdBondBondT OkekeE KocadagJ Koorenhof
23 Maart14:00Dames 1U.S. P van BlariconW PostN WillemseT Berkhout
23 Maart16:00U22-2Landslake LionsA CammardellaM DekkerR KogeldansR Boadi
30 Maart15:00Dames 1The LionsL vd VeldeT HamelR Berkhout C Kahraman Omer
30 Maart15:00U12-1Den HelderM de HaanOudersOuders
30 Maart17:00Heren 4WindmillsM ConradM BeishuizenE MensahP Rutgers
30 Maart17:00U16-2MBCAD van DijkT BerkhoutS SpaansA de Zwart
30 Maart19:00U22-1Landslake LionsBondBondM el MouzaineH PerleeT Breedveld
30 Maart19:00U18-2Early Bird M RoodenburgJ(eroen) IllyD LotS Margerita
31 Maart13:30U16-1TBG Dragons BondBondA GostoN VreugdenhilJ Pinnock
31 Maart16:00U18-1New HeroesBondBondD AutarM WillemseC Jacobs
5 April21:00U21BALBondBondV AlkemaM HagensA Landbrug
6 April12:00U14-1BinnenlandBondBondOudersOudersOuders
6 April14:00U14-2AalsmeerM DriessenP CandiffOudersOuders
6 April14:00U12-2AalsmeerT BakR AppelsOudersOuders
6 April16:00Heren 2GrasshoppersBondBondM TijstermanA CammardellaR Smid
6 April16:00Heren 5Early Bird M JovanovicR KogeldansN PostE Aishwarya
6 April18:00Heren 3MBCA BondBondN JurgensO CandiffS Austin
6 April18:00Dames 1BV Aalsmeer J SnelW PostT vd VeldeR Driessen
6 April21:00Heren 1Groene UilenBondBondO vd VeldeI NieuwenhuizenT Draak
13 April10:00U12-3BV Noordkop Joep HartmanOudersOuders
13 April12:00U22-1MBCA BondBondQ BeishuizenS LoblesL Divkovic
13 April12:00U12-1Derba N WillemseE KocadagOudersOuders
13 April14:00Heren 5MBCA P KomproeJ LooijY HavemanB Bucher
13 April14:00U22-3BV Aalsmeer E MuslicT SlondM MazurT vd Wijk
13 April16:00Heren 4APOLLO P van BlariconN van ZoolingenJ GibbsT Okeke
13 April16:00Dames 2Wiringherlant R VlaanderenW GoudM PinasJ Ottens
13 April16:00U18-1APOLLOBondBondM ConradM HaarsmaS Blom