Onderstaand het scheidsrechter- en tafelschema tot en met 21 april 2018

Let op of je opgesteld staat, terwijl je niet thuis hoeft te spelen. Het lukt nl. niet altijd om dat te voorkomen. 

 
Opgesteld worden als scheidsrechter of jurylid bij thuiswedstrijden is belangrijk om de vereniging te laten draaien en het zijn taken die alle leden (ouder dan 14 jaar) moeten doen. Hoe werkt dat binnen HL? Klik hier voor het factsheet.
Om misverstanden te voorkomen:  vul je naam in op het scoresheet, zodat wij kunnen zien dat je geweest bent, want geen naam op het sheet is een boete van Eur 25!
Samen zijn we de vereniging HL, geef de jury- en scheidsindeling aan elkaar door, zodat we als club een sportief en gezellig seizoen hebben! Heb je vragen of opmerkingen? Mail naar scheidsrechterzaken@HL.nl


Help!
TAFELEN? We hebben een uitleg op onze site staan! Klik hier voor het instructieboekje Jurytafel
FLUITEN? Wil je begeleiding, dat kan! Stuur gelijk na uitkomen van het nieuwe schema een mailtje naar scheidsrechterzaken@HL.nl zodat we de begeleiding kunnen inplannen.


Met sportieve groet,

Scheidsrechterscommissie HL

  

     = aangepast!

13 februari

 

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
13-2-2018 19:30 Harlemlakers VSE 1 JAWS VSE 1 1 N van Zoolingen + R Driessen H5 R Vandewynckel + W Goud H5

17 februari

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
17-2-2018 10:00 Harlemlakers X14 2 MBCA Amstelveen X14 3 (VR) 1 Joep Hartman ouders
17-2-2018 12:00 Harlemlakers M14 1 Hanze Stars M14 1 1   ouders
17-2-2018 12:00 Harlemlakers X12 1 BV Amsterdam X12 1 1 S v Weerdenburg + M de Bock D1 ouders
17-2-2018 14:00 Harlemlakers MSE 4 De Hoppers MSE 2 1 P Candiff + V Kropf H3 u16-3
17-2-2018 14:00 Harlemlakers VSE 1 Flashing Heiloo VSE 1 1 M Indjic + C Guden H3 u16-3
17-2-2018 16:00 Harlemlakers MSE 3 Flashing Heiloo MSE 2 1 T Hamel + S Jesurun H4 J Vos + M Mazur D1
17-2-2018 16:00 Harlemlakers M16 3 Windmills M16 2 1 E Baars + C van Ommeren H4 R Sastrawidjaja + J Looij H4
17-2-2018 16:30 Harlemlakers M16 1 New Heroes M16 1 2   E Muslic + J Pinnock + N Sriram u18-1
17-2-2018 18:30 Harlemlakers M18 1 Crackerjacks M18 1 2   T Slond + I Vriesde + N Vreugdenhil u16-1
17-2-2018 21:00 Harlemlakers MSE 1 Lokomotief MSE 1 2   B Berghuis + K Oortgijsen + R Wiel u18-1

 

2 maart

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
2-3-2018 20:30 Harlemlakers M24 1 TBG Dragons M24 1 2   T Draak + A Laarman + O vd Velde 

 

10 maart

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
10-3-2018 10:00 Harlemlakers M18 2 BC Flying Oost M18 1 (VR) 1 R Smid + A Cammardella H2 L Gankema + D Bourjouane Du20
10-3-2018 10:00 Harlemlakers X12 1 Flashing Heiloo X12 1 (VR) 1 Joep Hartman + M Tijsterman Du20 ouders
10-3-2018 12:00 Harlemlakers MSE 2 U.S. MSE 5 1 M Westerveld u18-2 + N van Zoolingen H5 V Olivier + T vd Velde u22
10-3-2018 12:00 Harlemlakers V20 1 De Hoppers V20 1 1 F Vos u18-2 + W Post H5 M Pinas + M Geukes Foppen u18-2
10-3-2018 14:00 Harlemlakers MSE 5 * K.T.C. MSE 4 1 Y Aandewiel + R Kogeldans H2 Y Buijs + M Herman u20-1
10-3-2018 14:00 Harlemlakers M22 1 (VR) Racing Beverwijk M20 1 1 M Heering + Y Boeschoten u24 G Berghuis + J Jasperse u20-1
10-3-2018 16:30 Harlemlakers M20 1 Landslake Lions M20 1 2   I Bourjouane + H vd Velde + A Canwood u24

 

16 - 17 maart

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
16-3-2018 20:30 Harlemlakers M24 1 New Heroes M24 1 2   J Laarman + T Draak + A Laarman 
17-3-2018 10:00 Harlemlakers X14 2 MBCA Amstelveen X14 4 1 N Post + V Geukes Foppen Du20 ouders
17-3-2018 10:00 Harlemlakers X12 2 ** L.C. Players X12 1 (VR) 1 Joep Hartman ouders
17-3-2018 12:00 Harlemlakers M14 1 BV Amsterdam M14 1 1   ouders
17-3-2018 12:00 Harlemlakers V20 1 Alkm.Guardians V18 1 1 W Post H5 + M Heering Du20 u16-2
17-3-2018 14:00 Harlemlakers MSE 3 Onze Gezellen MSE 3 1 W Sobral + M de Haan H4 B Bucher + Y Haveman D1
17-3-2018 14:00 Harlemlakers M16 2 K.T.C. M16 2 1 D van Glanen Weijgel + J Illy H4 S Wesseling + T vd Wijk D1
17-3-2018 16:00 Harlemlakers MSE 4 MBCA Amstelveen MSE 2 1 S Tabak + O Candiff H1 u16-2
17-3-2018 16:00 Harlemlakers VSE 1 Onze Gezellen VSE 3 1 M Driessen + J Houten H3 u16-2

 

20 maart

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
20-3-2018 20:30 Harlemlakers MSE 1 UBALL MSE 1 2   T vd Velde + T Draak + O vd Velde

 

23 - 24 maart

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
23-3-2018 20:30 Harlemlakers M24 1 Apollo Amsterdam M24 1 2   J Laarman + T Draak + O vd Velde
24-3-2018 10:00 Harlemlakers M16 3 SV Christofoor M16 2 1 Z Boujtaleb + T Simsic u22 L Gankema + D Bourjouane Du20
24-3-2018 10:00 Harlemlakers X12 1 BC APOLLO Amsterdam X12 1 1 A Noeman u22 ouders
24-3-2018 12:00 Harlemlakers V20 1 Derba V20 1 (VR) 1 M Haarsma u18-1 + L Slond U20 S van Weerdenburg + J Vos D1
24-3-2018 12:00 Harlemlakers M22 1 (VR) Volendam M20 1 1 C Taramas +E Maartens H3 u16-3
24-3-2018 14:00 Harlemlakers MSE 3 U.S. MSE 4 1 W Goud + T Beram H5 R Driessen + J Snel H5
24-3-2018 14:00 Harlemlakers VSE 1 AMVJ-Amsterdam VSE 1 1 M Dekker + R Broers H2 Y Aandewiel  + R Boadi H2
24-3-2018 16:00 Harlemlakers MSE 2 BC Schrobbelaar MSE 1 1 T Bak + R Appels H3 O vd Velde + T vd Velde
24-3-2018 16:00 Harlemlakers MSE 5 * Racing Beverwijk MSE 3 1 P Candiff + M Indjic H3 N Harmsen + M de Bock D1
24-3-2018 13:30 Harlemlakers M16 1 BV Noordkop M16 1 2   A Gosto + O Osinga + J Stol u18-1
24-3-2018 15:30 Harlemlakers M18 1 BV Noordkop M18 1 2   I James + J Abrams + T Dalderup u16-1
24-3-2018 17:30 Harlemlakers M20 1 VBC Akrides M20 1 2   O Candiff + C Jones + M Hagens H1
24-3-2018 20:00 Harlemlakers MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 2   L Slond + D Vermeulen + M Herman u20-1

 

6 - 7 april

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
6-4-2018 20:30 Harlemlakers M24 1 Donar M24 1 2   O vd Velde + T Draak + I Nieuwenhuizen
7-4-2018 12:00 Harlemlakers M16 3 BC Triple Threat M16 3 1 F Vos + M Westerveld u18-2 Z Boujtaleb + V Olivier u22
7-4-2018 12:00 Harlemlakers X12 2 ** JBC/Noorderhaven X12 2 1 Joep Hartman ouders
7-4-2018 14:00 Harlemlakers M18 2 VBC Akrides M18 1 1 R Sastrawidjaja + T Hamel H4 u16-3
7-4-2018 14:00 Harlemlakers X12 1 BV Early Bird X12 1 1 T Simsic + A Noeman u22 ouders
7-4-2018 16:00 Harlemlakers MSE 4 BC APOLLO Amsterdam MSE 3 1 S Austin + M Westerhof u24 M Geukes Foppen + E Kocadag u18-2
7-4-2018 16:00 Harlemlakers M22 1 (VR) Volendam M20 1 1 J Jasperse + N Jurgens u24 K Koldzic + J Koorenhof u18-2

 

14 april

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
14-4-2018 10:00 Harlemlakers X12 2 ** BC Flying Oost X12 2 1 Joep Hartman ouders
14-4-2018 12:00 Harlemlakers MSE 3 Landslake Lions MSE 2 1 J Illy + M van Roodenburg H4 B Bucher + S Wesseling D1
14-4-2018 12:00 Harlemlakers V20 1 BV Aalsmeer V22 1 (VR) 1 P Komproe + J Looij H4 T vd Wijk + M Mazur D1
14-4-2018 14:00 Harlemlakers MSE 4 SVU Basketbal MSE 1 1 M Driessen + C Guden H3 M Tijsterman + L Gankema Du20
14-4-2018 14:00 Harlemlakers VSE 1 BC APOLLO Amsterdam VSE 3 1 V Kropf + E Maartens H3 N Post + V Geukes Foppen Du20
14-4-2018 13:30 Harlemlakers M18 1 TBG Dragons M18 1 2   L Divkovic + I Vriesde + T Slond u16-1
14-4-2018 15:30 Harlemlakers M16 1 TBG Dragons M16 1 2   E Muslic + J Pinnock + B Berghuis u18-1
14-4-2018 17:30 Harlemlakers M20 1 Celeritas-Donar M20 1 2   V Alkema + N Vrede + S Tabak H1
14-4-2018 20:00 Harlemlakers MSE 1 BV Groningen MSE 1 2   L Slond + D Vermeulen + Y Buijs u20-1

 

21 april

Datum Tijd Thuis Uit Hal Scheidsrechters Jurytafel
21-4-2018 10:00 Harlemlakers X14 2 Volendam X14 1 1 M Langedijk + E Mensah u18-2 ouders
21-4-2018 12:00 Harlemlakers M16 3 Volendam M16 2 1 R Smid + R Boadi H2 u16-2
21-4-2018 12:00 Harlemlakers M14 1 Almonte M14 1 1   ouders
21-4-2018 14:00 Harlemlakers MSE 2 Windmills MSE 1 1 W Post + W Goud H5 M Pinas + D van Dijk u18-2
21-4-2018 14:00 Harlemlakers M16 2 The Lions M16 1 (VR) ** 1 G Bruijn + M Dapaah H5 K Koldzic + J Koorenhof u18-2
21-4-2018 16:00 Harlemlakers MSE 5 * BC APOLLO Amsterdam MSE 5 1 R Kogeldans + Y Aandewiel H2 u16-2
21-4-2018 16:00 Harlemlakers M18 2 HBC M18 1 1 R Broers + A Cammardella H2 u16-2